D-LAB
Meniu
Jūsų Krepšelis

D-LAB

:: D-LAB
Streso malšinimo kompleksas yra sudarytas iš adaptogeninių veikliųjų medžiagų, vertinamų dėl jų reguliavimo galios nervų, hormonų ir imuninės sistemos, taip pat didinant organizmo atsparumą stresui. Šis adaptogenų kompleksas veikia palaipsniui, kovojant su žalingu streso poveikiu organizmui, nur..
26.80€
Be PVM:22.15€
:: D-LAB
D-LAB jūsų sveikatą ir į kiekvieną savo formulę įtraukia konkrečius ir išieškotus ingredientus, siekiant apsaugoti organizmą nuo kenksmingų medžiagų:- Antioksidantai, kurie gaunami iš juodojo ridiko, laukinių našlaičių ir paprastojo varpučio ekstraktų, padeda kovoti prieš odos senėjimą;- Terminės..
24.20€
Be PVM:20.00€
:: D-LAB
D-LAB bendradarbiauja su novatorišku ir natųraliu keratinu, kuris veikia prevenciškai nuo plaukų slinkimo. Šis patentuotas keratinas yra biologiškai prieinamas, veikia tiesiogiai galvos odoje esančius audinius. Tokiu būdu galima išvengti plaukų slinkimo, priduoda plaukams tūrio, ryškumo, blizgesi..
38.00€
Be PVM:31.41€
:: D-LAB
Organizmo, ypač kepenų ar šlapimo pūslės ligoms gydyti. Šie maisto papildai veikia dvejopai: kovoja su sunkiųjų metalų atsiradimu organizme ir šalina toksines medžiagas:- Margainio ekstraktas padeda kovojant su šlapimo pūslės ligomis;- Artišokai stimuliuoja kepenų detoksikaciją ir padeda reguliu..
24.20€
Be PVM:20.00€
:: D-LAB
Sveikata ir gyvybingumas priklauso nuo imuninės sistemos būklės. Trumpai tariant, imunitetas apibūdinamas, kaip organizmo gynėjas. Mūsų kūnas nuolat susiduria su įvairiais išbandymais: sezoniškumas, miego trūkumas ir stresas. Nepaslaptis, jog nusilpus imuninei sistemai, požymiai matomi labai aiš..
22.80€
Be PVM:18.84€
:: D-LAB
Natūraliai organizmo sintezuojama hialurono rūgštis yra pagrindinis odos komponentas, turintis savybę atsinaujinti. Būtent dėl šios priežasties oda yra elastinga ir lygi. Jis turi stiprią drėkinamąją galią, nes vandenyje savo svorį viršyja net tūkstantį kartų. Maždaug nuo 25 metų organizmas parr..
38.00€
Be PVM:31.41€
:: D-LAB
Plaukus sudaro beveik 95% keratino – baltymo, kurį organizmas natūraliai sintetina iš sieros amino rūgščių, B grupės vitaminų ir mineralų. Norėdami paspartinti plaukų augimo procesą, maisto papildai „Hair Growth Complex“ veikia dviem etapais: jis giliai maitina plaukų svogūnėlius, suteikiant did..
19.00€
Be PVM:15.70€
:: D-LAB
Kolagenas, tai baltymas, kuris natūraliai susiformavęs žmogaus kūne. Jis atsakingas už odos ir jungiamųjų audinių stangrinimą. Natūralu, jog nuo 25 metų amžiaus kolageno gamyba pradeda lėtėti ir atsiranda pirmieji senėjimo požymiai.Siekdama veiksmingai ir tikslingai kovoti su raukšlių formavimu..
26.20€
Be PVM:21.65€
:: D-LAB
Menstruacinį ciklą kasdien lemia hormonų svyravimai, kurie paveikia mūsų emocijas, elgesį, ir kūną. 80% moterų menstruacijų metu (kartais net ir 10 dienų prieš jas) patiria įvaraus intensyvumo fizinius ar emocinius požymius. Norint suvaldyti priešmenstruacinį sindromą, pasitelkus natūralius „Wom..
26.80€
Be PVM:22.15€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)